Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

119 Про затвердження результатів аукціону

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Восьма сесія                                                                                   VІІ скликання

 від 26.05.2016 № 119

 Про затвердження результатів
аукціону

Відповідно до статтей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 23 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити результати аукціону від 12.04.2016 щодо продажу будівель Лучинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (три будівлі) загальною площею 631,8 кв.м та складових частин об’єкта нерухомого майна (котельні, погреба, туалету, криниці) і матеріальних цінностей (забору металевого, спортивного майданчика, брусів, електролічильника, лічильника 3-х фазного, пандуса та багаторічних насаджень), що знаходяться за адресою: Житомирська область, Попільнянський район, с. Лучин, вулиця Шкільна, 13 – Цвіркун Тетяні Іванівні за ціною 141 966, 00 (сто сорок одна тисяча дев’ятсот шістдесят шість) грн.

 2. Доручити голові районної ради Боровському П. А. у п’ятиденний термін після прийняття рішення підписати договір купівлі-продажу.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 Голова ради                                                                    П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 8 сесія VIІ скликання 119 Про затвердження результатів аукціону