Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

102 Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки комунальної установи „Трудовий архів” Попільнянської районної ради на 2015-2018 роки

trizyb1
 У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Сьома сесія                                                                                            VІІ скликання

 від 22.04.2016 № 102

Про внесення змін та доповнень
до П
рограми підтримки комунальної
установи „Трудовий архів”
Попільнянської районної ради
на 2015-2018 роки

 Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни та доповнення до Програми підтримки комунальної установи „Трудовий архів” Попільнянської районної ради на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 05.12.2014 № 452, а саме:

- доповнити розділ Програми “Загальні положення” словами: “Відповідальний працівник  — керівник комунальної установи “Трудовий архів” Попільнянської районної ради Бойко Михайло Іванович (контракт з керівником установи, що є у спільній власності територіальних громад сіл і селищ району про призначення на посаду з 01.11.2015 року по 01.11.2020 рік).

- розділ Програми “Перелік завдань і заходів Програми підтримки архіву 2015-2018 роки” викласти в новій редакції (додається).

2. Управлінню фінансів районної державної адміністрації (Вацківський О.В.) забезпечити фінансування витрат, пов’язаних з реалізацією положень Програми.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 Голова ради                                                                     П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 7 сесія VIІ скликання 102 Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки комунальної установи „Трудовий архів” Попільнянської районної ради на 2015-2018 роки