Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

98 Про комплексну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Cьома сесія                                                                               VІІ скликання

від 22.04.2016 № 98

 Про Комплексну Програму
оздоровлення та відпочинку дітей
на 2016-2020 роки

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», з метою створення умов для зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей шляхом належної організації якісного і змістовного оздоровлення та відпочинку, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань бюджету та комунальної власності, з гуманітарних питань та соціального захисту населення, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Комплексну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки ( додається).

 2. Управлінню фінансів райдержадміністрації (Вацківський О. В.), в межах фінансових можливостей, передбачити кошти для фінансування комплексної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

 3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування розробити та затвердити відповідні програми, передбачити видатки на фінансування витрат, пов’язаних із реалізацією Програми.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

 

Голова ради                                                                         П. А. Боровський

 

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 7 сесія VIІ скликання 98 Про комплексну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки