Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

101 Про Програму підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016-2020 роки

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Сьома сесія                                                                                         VІІ скликання

від 22.04.2016 № 101

Про Програму підтримки об’єктів
спільної власності територіальних
громад сіл і селищ району
на 2016-2020 роки

Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з необхідністю проведення заходів, спрямованих на підтримання в належному стані об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань бюджету та комунальної власності, з гуманітарних питань та соціального розвитку села, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Програму підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016-2020 роки (додається).

 2. Управлінню фінансів райдержадміністрації (Вацківський О.В.) передбачити видатки на фінансування витрат, пов’язаних із реалізацією Програми.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 Голова ради                                                                         П. А. Боровський

Додаток
до рішення районної ради VIІ скликання
від 22.04.2016 № 101

Програма
підтримки об’єктів спільної власності
територіальних громад сіл і селищ району на 2016-2020 роки

Загальні положення

Програма підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016-2020 роки (далі Програма) розроблена з метою забезпечення належного функціонування комунальних підприємств і установ спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, їх фінансово – матеріального зміцнення.

Мета і основні завдання Програми

Метою Програми є створення належних умов для функціонування об’єктів комунальної власності, забезпечення утримання майна, будівель, споруд спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, їх належної технічної експлуатації, проведення ремонтно-будівельних робіт.

Основними завданнями Програми є:

- проведення ремонтно-опоряджувальних робіт об’єктів нерухомості комунальних підприємств і установ;
- придбання основних засобів, необхідних для створення конкурентноспроможних умов діяльності в умовах ринку;
- проведення ремонту технологічного обладнання.

Обгрунтування необхідності підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад району.

Комунальне підприємство ремонтно-експлуатаційних послуг, створене для обслуговування адмінбудинку районної ради, через фінансову неспроможність орендарів не має можливості отримати заплановані кошти для проведення поточного ремонту.

Невідкладною потребою є виконання робіт з капітального та поточного ремонту будівлі. Є гостра необхідність провести поточний ремонт систем каналізації та водопостачання.

З метою належного теплозбереження необхідно продовжити роботу по заміні дерев’яних віконних блоків на металопластикові.

Капітального та поточного ремонту потребує четвертий поверх.

Чимало невирішених проблем залишаються у комунальному підприємстві «Попільнянська районна аптека № 58». Необхідно провести ремонт даху, замінити вікна, придбати меблі. Капітального ремонту потребує фасад будівлі.

Для забезпечення належного обслуговування сільського населення значні кошти необхідні на утримання аптек, аптечних пунктів району. Потребує удосконалення система електропостачання в аптечних закладах комунального підприємства «Попільнянська центральна районна аптека № 58».

Значні теплові втрати через застарілі вікна у Попільнянській центральній районній лікарні призводять до неефективного використання бюджетних коштів, роблять неможливим створення комфортних умов для перебування хворих в стаціонарних відділеннях. Також необхідно провести ремонтні роботи у відділеннях лікарні.

З метою забезпечення економії бюджетних коштів, потрібно запровадити відповідні енергозберігаючі заходи у центрі ПМСД, шляхом переведення на альтернативні види палива ФАПів, ФП, лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Посилена увага до збереження та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, налагодження їх ефективної діяльності обумовити розробку та необхідність затвердження даної Програми та конкретних заходів її реалізації.

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 7 сесія VIІ скликання 101 Про Програму підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016-2020 роки