Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

78 Про надання дозволу на продовження терміну оренди комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Пʼята сесія                                                                        VІІ скликання

 від 03.03.2016 № 78

Про надання дозволу на
продовження терміну оренди
комунального майна

Відповідно до ст. ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання відділу освіти Попільнянської районної державної адміністрації, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл відділу освіти районної державної адміністрації на продовження з 01.04.2016 року терміну оренди сектором культури районної державної адміністрації, частини приміщення Кривенської ЗОШ І-ІІ ступенів площею 210,00 кв.м. для розміщення історико-краєзнавчого музею за адресою: с. Криве, вул. Центральна, 97, терміном на 35 місяців, орендною платою 1 гривня в рік.

2. Відділу освіти Попільнянської районної державної адміністрації укласти договір оренди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.
Один примірник договору у місячний термін передати для реєстрації у відділ з питань управління комунальним майном виконавчого апарату районної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.


Голова ради                                                           
      П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 5 сесія VIІ скликання 78 Про надання дозволу на продовження терміну оренди комунального майна