Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

59 Про внесення змін до Регламенту роботи районної ради VII скликання

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

 П’ята сесія                                                                         VІІ скликання

від 03.03.2016 № 59

Про внесення змін до Регламенту
роботи районної ради VII скликання

 Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення зміни до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні щодо поіменних голосувань», враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до Регламенту роботи районної ради VII скликання, затвердженого рішенням районної ради від 04.12.2015 № 15, а саме: 
абз. 1 ст. 27 Регламенту роботи районної ради VII скликання викласти у такій редакції:
Рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 1, 29 і 31 статті 31 та статтями 55, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Результати поіменного голосування фіксуються лічильною комісією під час голосування, заносяться в протокол, скріплюються підписами членів лічильної комісії. Результати поіменного голосування розміщуються на офіційному веб-сайті ради в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.

 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, регламенту та депутатської етики.

 

Голова ради                                                                    П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 5 сесія VIІ скликання 59 Про внесення змін до Регламенту роботи районної ради VII скликання