Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

77 Про надання дозволу на передачу в оренду комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

П’ята сесія                                                      VІІ скликання

від 03.03.2016 № 77

Про надання дозволу
на передачу в оренду
комунального майна

Відповідно ст. ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, розглянувши клопотання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Попільнянського району, управління Пенсійного фонду України в Попільнянському районі, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на передачу в оренду управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації частини приміщення площею 405,9 кв.м, розташованої за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 29, терміном на 35 місяців, орендною платою 1 гривня у рік.

2. Надати дозвіл управлінню Пенсійного фонду України в Попільнянському районі на передачу в оренду Кізленку Віктору Валерійовичу частини приміщення площею 11,8 кв.м. за адресою: смт Попільня, вул Б. Хмельницького, 9, для організації діяльності у сфері права, терміном на 35 місяців, орендною ставкою 20 відсотків від оціночної вартості майна.

3. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управлінню Пенсійного фонду України в Попільнянському районі укласти договори оренди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках, відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.
Один примірник договору у місячний термін передати для реєстрації у відділ з питань управління комунальним майном виконавчого апарату районної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова ради                                                      П.А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 5 сесія VIІ скликання 77 Про надання дозволу на передачу в оренду комунального майна