Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

64 Про районну комплексну Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Попільнянського району Житомирської області від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 П’ята сесія                                                                     VІІ скликання

 від 03.03.2016 № 64

 Про районну комплексну Програму
забезпечення пожежної та техногенної
безпеки, захисту населення і територій
Попільнянського району Житомирської
області від надзвичайних ситуацій
на 2016-2020 роки

 Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», ст. 2 Закону України «Про Національну поліцію», рішення другої сесії обласної ради від 24.12.2015 № 25 «Про комплексну Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Житомирської області від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки», розглянувши подання райдержадміністрації від 08.02.2016, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань законності, регламенту та депутатської етики, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити районну комплексну Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Попільнянського району Житомирської області від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки (додається).

 2. Управлінню фінансів райдержадміністрації (Вацківський О.В.) передбачити видатки на фінансування витрат, пов’язаних із реалізацією Програми.

 3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування розробити та затвердити відповідні програми, передбачити видатки на фінансування витрат, пов’язаних із реалізацією Програми.

 4. Управлінням, відділам та секторам райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ і організацій, визначених виконавцями заходів Програми, щороку до 20 червня та до 20 грудня інформувати Попільнянський районний сектор управління ДСНС України в Житомирській області про хід виконання заходів Програми для їх аналізу, узагальнення та подальшого інформування районної державної адміністрації та районної ради щороку до 25 червня та 25 грудня.

 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, регламенту та депутатської етики.

 

 

 Голова ради                                                                  П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 5 сесія VIІ скликання 64 Про районну комплексну Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Попільнянського району Житомирської області від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки