Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

68 Про районну Програму поводження з твердими побутовими відходами на 2016-2020 роки

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 П’ята сесія                                                                   VІІ скликання

 від 03.03.2016 № 68

Про районну Програму поводження з
твердими побутовими відходами
на 2016-2020 роки

 Відповідно до законів України: «Про відходи», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про благоустрій населених пунктів», «Про житлово-комунальні послуги», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», розглянувши подання райдержадміністрації від 08.02.2016, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, будівництва та підприємництва, з гуманітарних питань та соціального захисту населення, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити районну Програму поводження з твердими побутовими відходами на 2016-2020 роки (додається).

 2. Управлінню фінансів райдержадміністрації (Вацківський О.В.) передбачити видатки на фінансування витрат, пов’язаних із реалізацією Програми.

 3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування розробити та затвердити відповідні програми, передбачити видатки на фінансування витрат, пов’язаних із реалізацією Програми.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, будівництва та підприємництва.

 

 Голова ради                                                             П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 5 сесія VIІ скликання 68 Про районну Програму поводження з твердими побутовими відходами на 2016-2020 роки