Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

53 Про реформування районної газети "Перемога"

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Четверта сесія                                                                         VІІ скликання

від 14.01.2016 № 53

Про реформування
районної газети „Перемога“

 Відповідно до ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України  „Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні“, „Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації“, Установчого договору співзасновників друкованого засобу масової інформації – районної газети „Перемога“, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Здійснити реформування районної газети „Перемога“ та її редакції у спосіб виходу районної ради зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації – районної газети „Перемога“ та її редакції з перетворенням редакції членами її трудового колективу у субʼєкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

 2. Повідомити про прийняте рішення трудовий колектив редакції газети „Перемога“ та надіслати його центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах, для внесення до Зведеного переліку об’єктів реформування та центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації друкованих засобів масової інформації.

 3. Рішення про реформування  друкованого засобу масової інформації – районної газети „Перемога“ та її редакції опублікувати в районній газеті „Перемога“.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

  

Голова ради                                                                          П.А.Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 4 сесія VIІ скликання 53 Про реформування районної газети "Перемога"