Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

627 Про звільнення від орендної плати на період карантинних обмежень

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять сьома сесія                                                                   VІІ скликання

 від   22.05.2020                                 № 627

Про   звільнення від
орендної плати на період
карантинних обмежень

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), ч. 1 ч.6 ст. 762 Цивільного кодексу України, розглянувши лист КНП «Попільнянська лікарня» Попільнянської районної ради, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Попільнянського району, районна рада

 ВИРІШИЛА:

            1. Звільнити приватних підприємців Ковальську Н.П., Соболівську Н.М. від сплати орендної плати з 12.03.2020 по 11.05.2020, на період дії карантинних обмежень, під час яких орендарі комунального майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району не здійснювали діяльність з незалежних від них причин.

          2. Звільнити фізичну особу підприємця Шайдюка Д.М. від сплати орендної плати з 12.03.2020 до закінчення дії карантинних обмежень, під час яких орендар комунального майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району не здійснює діяльність з незалежних від нього причин.

             3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на орендодавців комунального майна та постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 


 Голова ради                                                                                  П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 37 сесія VII скликання 22.05.2020 627 Про звільнення від орендної плати на період карантинних обмежень