Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

47 Про передачу в оренду комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Третя сесія                                                    VІІ скликання

 від 22.12.2015 № 47

Про передачу в оренду 
комунального майна

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл Попільнянській центральній районній лікарні на передачу в оренду ТОВ „Малікс Мед“ частини приміщення площею 14,00 кв.м за адресою: смт Попільня, вул. Київська, 40, для розміщення пункту збору біологічного матеріалу, терміном на 35 місяців, орендною ставкою 20 відсотків від оціночної вартості майна.

2. Надати дозвіл відділу освіти Попільнянської районної державної адміністрації на передачу в оренду Хоменку Олегу Видадійовичу, інструктору Федерації традиційного Карате-До України, частини приміщення Корнинського НВК „ЗОШ І ступеня-гімназія“ площею 60,61 кв.м за адресою: смт Корнин, провул. Студентський, 5, для організації спортивної секції карате, терміном на 35 місяців, орендною ставкою 15 відсотків від оціночної вартості майна з погодинною оплатою.

3. Попільнянській центральній районній лікарні, відділу освіти Попільнянської райдержадміністрації укласти договора оренди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району. Один примірник договорів у місячний термін передати для реєстрації у відділ виконавчого апарату районної ради з питань управління комунальним майном.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 Голова ради                                                       П.А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 3 сесія VIІ скликання 47 Про передачу в оренду комунального майна