Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

483 Про погодження передачі в суборенду комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять сьома сесія                                                                      VІІ скликання

 від 23.11.2018       № 483

Про погодження передачі
в суборенду комунального
майна

 Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, розглянувши клопотання комунального підприємства ремонтно-експлуатаційних послуг, районна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Погодити комунальному підприємству ремонтно-експлуатаційних послуг передачу в суборенду ТОВ «Еліт-Центр» частину приміщення адміністративного будинку за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7, загальною площею 11,5 кв.м., терміном на 35 місяців, орендною ставкою 15 відсотків від оціночної вартості майна, для розміщення офісу.

2. Комунальному підприємству ремонтно-експлуатаційних послуг  укласти договір суборенди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

Один примірник договору у місячний термін передати для реєстрації до виконавчого апарату районної ради.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну     комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                                                       П.А. Боровський

 

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 27 сесія VII скликання 23.11.2018 483 Про погодження передачі в суборенду комунального майна