Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

482 Про передачу в оренду комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А 
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять сьома сесія                                                              VІІ скликання

від 23.11.2018         № 482

 Про передачу в оренду
комунального майна

 Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Попільнянського району, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Попільнянського району на передачу в оренду комунальному закладу «Історико-краєзнавчий музей» Попільнянської селищної ради частини приміщення територіального центру загальною площею 50,8 кв.м. за адресою: смт Попільня, вул. Б.Хмельницького, 29, терміном на 35 місяців, орендною платою 1 грн. в рік, для розміщення історико-краєзнавчого музею.

 2. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Попільнянського району укласти договір оренди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

Один примірник договору передати до виконавчого апарату районної ради для реєстрації.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну     комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                                            П.А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 27 сесія VII скликання 23.11.2018 482 Про передачу в оренду комунального майна