Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

477 Про погодження передачі в суборенду комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

 Двадцять шоста сесія                                                                       VІІ скликання

 від 31.10.2018       № 477

 Про погодження передачі
в суборенду комунального
майна

 Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, розглянувши клопотання комунального підприємства ремонтно-експлуатаційних послуг, районна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Погодити комунальному підприємству ремонтно-експлуатаційних послуг передачу в суборенду управлінню Державної архітектурно-будівельній інспекції у Житомирській області кабінету № 409 загальною площею 23,00 кв.м., за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7 терміном на 35 місяців, орендною платою 1 гривня в рік для розміщення офісу.

2. Комунальному підприємству ремонтно-експлуатаційних послуг  укласти договір суборенди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.
Один примірник договору у місячний термін передати для реєстрації до виконавчого апарату районної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну     комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                                                       П.А. Боровський

 

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 26 сесія VII скликання 31.10.2018 477 Про погодження передачі в суборенду комунального майна