Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

471 Про Програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на територію Попільнянського району, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил

trizyb1
У К Р А Ї Н А 
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Двадцять шоста сесія                                                                      VІІ скликання

від 31.10.2018   № 471

 Про Програму соціальної підтримки внутрішньо
переміщених осіб з тимчасово окупованої території,
районів проведення антитерористичної операції/операції
об’єднаних сил на територію Попільнянського району,
та військовослужбовців, працівників Збройних
Сил України, Національної гвардії України,
Служби безпеки України, інших силових структур
району, що брали участь у антитерористичній
операції/операції об’єднаних сил, членів сімей
учасників антитерористичної операції/операції
об’єднаних сил та членів сімей загиблих учасників
антитерористичної операції/операції об’єднаних сил
на 2019 рік

 Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на територію Попільнянського району, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, членів сімей учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Програму соціальної соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на територію Попільнянського району, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, членів сімей учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на 2019 рік (додається).

 2. Відділу фінансів райдержадміністрації (Вацківський О.В.) забезпечити фінансування даної Програми у визначених обсягах.

 3. Рекомендувати сільським радам розробити та затвердити відповідні власні Програми.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

  

Голова ради                                                                                     П. А. Боровський

Програма

соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції /операції об’єднаних сил на територію Попільнянського району та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції/операції об’єднаних сил,  членів  сімей учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил  на 2019 рік

                            І. Загальна характеристика Програми

1.

Ініціатор розроблення Програми

Районна державна адміністрація

2.

Дата протоколу про розроблення Програми

 

3.

Розробник Програми

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

4.

Співрозробник Програми

Відділ фінансів райдержадміністрації,

відділ освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту райдержадміністрації

5.

Виконавець Програми

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

6.

Учасники Програми

 

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ фінансів райдержадміністрації ,

відділ освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту райдержадміністрації

7.

Терміни реалізації Програми

2019

7.1.

Етапи виконання Програми (для довгострокових програм)

 

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми (для комплексних програм)

Районний бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми (всього)

100 тис.грн.

9.1.

У тому числі бюджетних коштів:

100 тис. грн.

 

З них: коштів районного бюджету

100 тис. грн.

10.

Основні джерела фінансування Програми

Районний бюджет

II. Обгрунтування необхідності прийняття Програми

Станом на 25.10.2018 року на території  Попільнянського району перебувають 129 осіб, що прибули зі східних областей України, в тому числі на території бюджетоутворюючих населених пунктів району знаходиться 10 чол. 

Вони стикаються з проблемами пошуку тимчасового житла, отриманням пенсій та соціальних виплат, належних пільг, працевлаштуванням, тому потребують додаткової підтримки та захисту з боку владних структур. 

На даний час на території району проживають 355 учасників АТО, в тому числі 10 інвалідів .  З них на території бюджетоутворюючих населених пунктів району проживають 22 особи.

Особи зазначеної категорії  також потребують підвищеної уваги з боку органів місцевого самоврядування, виконавчої влади,  громадських організацій для мінімізації труднощів, які з’являються в їх мирному житті.

III. Мета Програми

Метою Програми є:

 надання грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на територію бюджетоутворюючих населених пунктів Попільнянського району, та військовослужбовцям, працівникам Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, та членам сімей учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, що проживають на території бюджетоутворюючих населених пунктів району,  у 2019 році (50 тис.грн.);

 проведення лікування та медичної реабілітації, в тому числі стоматологічного (хірургічного, терапевтичного) зубного протезування,  учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, визначені згідно з п. 1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та проживають на території бюджетоутворюючих населених пунктів району (50,0 тис.грн.).

 IV. Шляхи виконання Програми

Надання грошової допомоги здійснюється відповідно до Порядку використання коштів районного бюджету для здійснення соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на територію бюджетоутворюючих населених пунктів Попільнянського району, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, та членів їх сімей, проживаючих на території бюджетоутворюючих населених пунктів району, який  затверджується розпорядженням голови районної державної адміністрації.

 Грошова допомога вищезазначеним громадянам надається одноразово.

Пораненим військовослужбовцям, які потребують довгострокового лікування, така допомога може надаватись по мірі необхідності.

 Надання грошової допомоги на лікування та медичну реабілітацію, в тому числі стоматологічне лікування (хірургічне, терапевтичне), зубне протезування учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, що проживають на території бюджетоутворюючих населених пунктів району, здійснюється на умовах співфінансування: 50 відсотків з обласного бюджету, 50 відсотків  з районного  бюджету згідно з направленням комунальних закладів охорони здоров’я, за місцем проживання, погодженим керівництвом райдержадміністрації з гарантуванням відповідного співфінансування (додаток1).                                              

                       V. Ресурсне забезпечення Програми

Обсяг коштів, які пропонується залучити до виконання Програми

Всього витрат на виконання Програми

1

2

Обсяг ресурсів (всього):

100 тис.грн.

У тому числі районний бюджет

100 тис.грн.

VI. Очікувані результати 

 Внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на територію бюджетоутворюючих населених пунктів Попільнянського району, та військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, та члени їх сімей, що проживають на території бюджетоутворюючих населених пунктів району,  які потрапили у складне матеріальне становище, мають отримати грошову допомогу для вирішення своїх першочергових потреб, що знизить соціальну напругу серед зазначених категорій громадян.    

 Реалізація Програми  сприятиме покращенню  лікування учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та членів сімей загиблих осіб під час участі в антитерористичні операції/ операції об’єднаних сил, максимальному відновленню фізичного, психічного і соціального їх потенціалу та досягнення професійної і економічної повноцінності.

           VII. Система управління та контролю за ходом виконання Програми

 Координацію і контроль за ходом виконання Програми здійснює управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

 Відділ освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту райдержадміністрації забезпечує контроль за обсягом коштів, використаних згідно з направленнями  комунальних закладів охорони здоров’я, погодженими керівництвом райдержадміністрації з гарантуванням відповідного співфінансування  на лікування учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, і подальше інформування управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

 Інформація   про   виконання   Програми   подається   районній   раді щоквартально до 10 числа протягом 2019 року.  

 

Додаток 1

ПОГОДЖЕНО
співфінансування
Керівник райдержадміністрації/
міської (селищної, сільсько)ради

__________________________

__________________________

(підпис, )

    Дата

 

НАПРАВЛННЯ №

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 Головний лікар                                                                   

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 26 сесія VII скликання 31.10.2018 471 Про Програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на територію Попільнянського району, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил