Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

406 Про погодження передачі в суборенду комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Двадцять друга сесія                                                                        VІІ скликання

 від 23.03.2018       № 406

Про погодження передачі
в суборенду комунального
майна

 Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, розглянувши клопотання комунальної установи охорони здоров’я «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Попільнянської селищної ради, районна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Погодити комунальній установі охорони здоров’я «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Попільнянської селищної ради передачу в суборенду ТОВ «Малікс Мед» частини приміщення площею 17,6 кв.м за адресою: смт Попільня, вул. Київська, 40, для розміщення пункту збору біологічного матеріалу, терміном на 35 місяців, орендною ставкою 20 відсотків від оціночної вартості майна.

2. Комунальній установі охорони здоров’я «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Попільнянської селищної ради укласти договір суборенди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району. Один примірник договору у місячний термін передати для реєстрації до виконавчого апарату районної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну     комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 Голова ради                                                                                       П.А. Боровський

 

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 22 сесія VII скликання 23.03.2018 406 Про погодження передачі в суборенду комунального майна