Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

350 Про припинення юридичної особи комунального закладу «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги Попільнянської районної ради»

trizyb1


У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

 Двадцята сесія                                                                          VІІ скликання

 від 15.12.2017          № 350

Про припинення юридичної особи
комунального закладу «Попільнянський
центр первинної медико-санітарної допомоги
Попільнянської районної ради»

          Відповідно до статей 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Припинити юридичну особу – комунальний заклад «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги Попільнянської районної ради», що знаходиться за адресою: смт Попільня, вул. Київська, 40 шляхом її ліквідації.

2. Створити ліквідаційну комісію з припинення юридичної особи -   комунального закладу «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги Попільнянської районної ради» згідно з додатком.

3. Ліквідаційній комісії здійснити всі необхідні організаційні заходи щодо ліквідації даної установи згідно  чинного законодавства. Після розрахунків з кредиторами скласти ліквідаційний баланс та подати його на затвердження до районної ради.

4. Встановити термін для заявлення претензій кредиторів – 2 місяці з моменту публікації повідомлення про припинення юридичної особи - комунального закладу «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги Попільнянської районної ради».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 Голова ради                                                                                    П.А. Боровський                        

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 20 сесія VII скликання 15.12.2017 350 Про припинення юридичної особи комунального закладу «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги Попільнянської районної ради»