Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

348 Про затвердження передавального акта

   trizyb1
У К Р А Ї Н А 
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцята сесія                                                                                VІІ скликання

від  15.12.2017   № 348

Про затвердження
передавального акта

   Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», Цивільним Кодексом України, Постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016р. № 848 «Про затвердження переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі», враховуючи звернення редакції газети «Перемога», районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та  активів комунального підприємства «Редакція газети «Перемога» територіальних громад сіл та селищ Попільнянського району (додається).

 2. Голові комісії з реорганізації шляхом перетворення (комісії з припинення) комунального підприємства «Редакція газети «Перемога»  територіальних громад сіл та селищ Попільнянського району Дубовій Г.Г. забезпечити державну реєстрацію припинення юридичної особи - комунального підприємства «Редакція газети «Перемога» територіальних громад сіл та селищ Попільнянського району (код ЄДРПОУ 02472565) шляхом перетворення відповідно до вимог чинного законодавства.

 3. Контроль  за виконанням цього  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                                   П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 20 сесія VII скликання 15.12.2017 348 Про затвердження передавального акта