Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

22 Про Програму фінансового забезпечення функціонування Попільнянської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Попільнянською районною радою, на 2016 рік

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Друга сесія                                                                 VІІ скликання

 від 04.12.2015 № 22

 Про Програму фінансового забезпечення
функціонування Попільнянської районної
державної адміністрації для виконання
та реалізації повноважень, делегованих
Попільнянською районною радою, на
2016 рік

      Відповідно до ст. 43, 44 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, враховуючи подання районної державної адміністрації від 23.11.2015 року, рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Програму фінансового забезпечення функціонування Попільнянської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Попільнянською районною радою на 2016 рік (додається).

2. Управлінню фінансів районної державної адміністрації (Вацківському О.В.) забезпечити фінансування заходів, пов’язаних з реалізацією положень Програми.

3. Відповідальним виконавцем Програми, головним розпорядником коштів визначити Попільнянську районну державну адміністрацію.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету і комунальної власності.

  

Голова ради                                                           П.А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 2 сесія VIІ скликання 22 Про Програму фінансового забезпечення функціонування Попільнянської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Попільнянською районною радою, на 2016 рік