Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

337 Про надання дозволу на продовження терміну оренди комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Дев’ятнадцята сесія                                                                       VІІ скликання

від 03.11.2017        № 337

Про надання дозволу
на продовження терміну
оренди комунального майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, Попільнянської селищної ради, КП «Редакція газети «Перемога»,  враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл  відділу освіти,  охорони здоров’я, культури, молоді та спорту райдержадміністрації на продовження терміну оренди:

- Білківській сільській раді приміщення  Мохнацької  ЗОШ  І-ІІ ступенів, площею 60,0 кв.м.;

- Липківській сільській раді приміщення  Липківської  ЗОШ  І -ІІІ ступенів, площею 56,0 кв.м.;

- Паволоцькій сільській раді приміщення  Паволоцької  ЗОШ  І- ІІІ ступенів, плошею  60,0 кв. м.

терміном на 35 місяців, орендною платою одна гривня в рік, для проведення занять дошкільного навчального закладу.

2. Надати дозвіл на продовження терміну оренди Попільнянською селищною радою  приміщення гаража загальною площею 24,5 кв.м., що знаходиться за адресою: смт Попільня, вул. Б.Хмельницького,7, терміном на 35 місяців, орендною платою одна гривня в рік для стоянки службового автомобіля.

 3. Надати дозвіл на продовження терміну оренди  комунальним підприємством «Редакція газети «Перемога» частину приміщення адміністративного будинку районної ради площею 134,0 кв.м. за адресою:  смт Попільня, вул. Б. Хмельницького,7, терміном на 14 місяців, орендною платою одна гривня в рік, для розміщення  редакції газети.

4. Відділу освіти,  охорони здоров’я, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, виконавчому апарату районної ради укласти договори  оренди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках  відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

Один  примірник  договору  у місячний термін передати для реєстрації у відділ виконавчого апарату районної ради.

         5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова ради                                                                              П.А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 19 сесія VII скликання 03.11.2017 337 Про надання дозволу на продовження терміну оренди комунального майна