Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

325 Про погодження передачі в суборенду комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Вісімнадцята сесія                                                                            VІІ скликання

 від 11.08.2017       № 325

Про  погодження передачі
в  суборенду комунального
майна

 Відповідно до статей 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання комунального підприємства ремонтно- експлуатаційних послуг, районна рада  

 ВИРІШИЛА:

1. Погодити комунальному підприємству ремонтно-експлуатаційних послуг передачу в суборенду Андрушівському відділенню управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області з 01.08.2017 кабінету № 113 загальною площею 23,00 кв.м., за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7 терміном на 35 місяців,  орендною платою 1 гривня в  рік для  розміщення офісу.

2. Комунальному підприємству ремонтно-експлуатаційних послуг   укласти договір суборенди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.
Один примірник договору у місячний термін передати для реєстрації до  виконавчого апарату районної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну     комісію  районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

  

Голова ради                                                                                       П.А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 18 сесія VII скликання 11.08.2017 325 Про погодження передачі в суборенду комунального майна