Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

318 Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки по Попільнянському району на 2017-2018 роки

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

 Вісімнадцята сесія                                                                           VІІ скликання

 від 11.08.2017   № 318

 Про внесення змін та доповнень до  
Програми розвитку дорожнього руху
та його безпеки по Попільнянському
району на 2017-2018 роки

          Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи подання районної державної адміністрації,  районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1.Внести зміни та доповнення до Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки по Попільнянському району на 2017-2018 роки (додається).

 2.Відділу фінансів районної державної адміністрації (Вацківський О.В.) у процесі виконання районного бюджету передбачати кошти на фінансування витрат, пов'язаних із реалізацією заходів Програми, в межах фінансових можливостей.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, регламенту та депутатської етики.

 

 Голова ради                                                             П.А. Боровський         

 

Додаток
до рішення районної ради
від 11.08.2017 № 316

ПРОГРАМА
розвитку дорожнього руху та його безпеки по Попільнянському району
на 2017-2018 роки

 1.Загальна характеристика Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки по Попільнянському  району  на 2017-2018 роки (далі – Програма)

1.

Ініціатор розроблення Програми

Попільнянська районна державна адміністрація Житомирської області

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

Закон України «Про дорожній рух», Указу Президента України від 20.11.2007 року № 1121/2007 «Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху», інших нормативних актів із забезпечення безпеки дорожнього руху на території області та району.

3.

Розробник Програми

Відділ економіки, агропромислового розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Попільнянської райдержадміністрації

5.

Учасники Програми

Суб’єкти господарювання, установи та організації області і району

6.

Термін реалізації Програми

2017-2018 роки

7.

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Державний та місцеві бюджети

8.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього( тис.грн.) і:

           3000,0                

9.

Основні джерела фінансування Програми

Кошти державного та місцевих  бюджетів

 2.Ресурсне забезпечення Програми

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми

Виконання Програми

Всього витрат на виконання Програми, тис. грн.

Обсяг ресурсів всього

2017 – 2018

3000,0

у тому числі:

 

 

Державний та місцеві бюджети

2017 – 2018

3000,0

  3. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма, аналіз причин виникнення проблеми та обґрунтування необхідності її розв’язання і виконання Програми

 Програма розроблена на виконання Закону України «Про дорожній рух», Указу Президента України від 20.11.2007 року № 1121/2007 «Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху», інших нормативних актів із забезпечення безпеки дорожнього руху на території області та району.

Розвиток промисловості, що ґрунтується на використанні досягнень технічного прогресу, є головною характеристикою розвитку світового суспільства за останні десятиріччя. Це стосується повною мірою і розвитку автомобілебудування, наслідком якого є постійно прогресуючий процес зростання автомобільного парку.

 Позитивне значення цього процесу для розвитку суспільства не викликає сумнівів, проте він несе значний рівень небезпеки. Адже з розширенням сфери застосування транспортних засобів підвищується ймовірність збільшення людських та матеріальних втрат, причиною яких є аварійність.

 На стан аварійності впливають численні фактори, серед яких найбільш значущими є низький рівень дорожньої дисципліни учасників дорожнього руху, недостатній рівень водійської майстерності, забезпеченості транспортного процесу відповідними за своїми параметрами дорогами, фактична відсутність системи організаційно-планувальних та інженерних заходів, спрямованих на вдосконалення організації руху транспорту та пішоходів у населених пунктах, низький рівень надання медичної допомоги потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах.

 Автодорожна мережа Попільнянського району складається з 34,6 км. автодороги регіонального значення Житомир – Сквира яка обслуговується ДРП №2 філії Зарічанської ДЕД, 298,2 км. доріг місцевого та обласного значення, які обслуговує філія «Попільнянський райавтодор», ДП «Житомирський облавтодор» та 151 км. комунальних доріг сільських та селищних рад району.

 За 2016 рік внаслідок незадовільного стану покриття на автодорогах районного значення, дорогах населених пунктів району, комунальних дорогах місцевих рад  водіями автотранспортних засобів скоєно 23 дорожньо-транспортних пригод (далі ДТП), в яких 28 осіб травмовано та двоє загинуло.

 Незадовільний стан полотна автодоріг  створює соціальну напругу серед жителів населених пунктів району.

Бажає набагато кращого утримання автодоріг  в осінньо-зимовий період. Снігоочисна техніка застаріла, має двох-трьох вичерпний термін експлуатації, технічні можливості якої недостатні при виникненні надзвичайних ситуацій та погіршенні погодних умов. Не відповідають реаліям часу схеми постачання паливно–мастильними матеріалами дорожніх експлуатуючих організацій власником доріг – Службою автомобільних доріг в Житомирській області.

         На неодноразові звернення райдержадміністрації до керівництва Агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг у Житомирській області, Облавтодору, обласної державної адміністрації, депутатів всіх рівнів кардинальних зрушень у вирішенні  проблем по поліпшенню експлуатаційного утримання мережі автомобільних доріг району не відбулося.

 В 2016 році на виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг комунальної власності територіальними громадами Попільнянського району використано 11,9 млн.грн.. коштів з місцевих бюджетів всіх рівнів із залученням спонсорських коштів, із яких:

7 млн.грн. – капітальний ремонт доріг в смт Попільня, сіл Почуйки, Саверці.

4,9  млн. грн. – поточний ремонт доріг смт Попільня, сіл Білки, Андрушки, Харліївка, Макарівка, Миролюбівка, Голубятин, Новоселиця, Попільня, Сокільча, Ставище, Строків, Турбівка, Харліївка, Ходорків.

Філією «Попільнянський райавтодор» проведено ремонт автодоріг місцевого значення на що витрачено 685,3 тис.грн., на державні дороги за 2016 рік використано 2546,1 тис.грн.

 Необхідно провести першочергові заходи по виконанню поточних та дорожньо-будівельних робіт, експлуатаційно безпечному утриманню автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення.

Сільськими, селищними радами об’єднаними територіальними громадами в 2017-2018 роках також планується проведення ремонту доріг.

4. Мета Програми

 Метою Програми є зниження показників аварійності на вулично-дорожній мережі, зменшення соціальної гостроти цієї проблеми, надання питанням безпеки дорожнього руху першочергового значення.

 Досягненню мети Програми сприятимуть:

-        удосконалення системи підготовки учасників дорожнього руху всіх категорій;

-        розвиток профілактичної діяльності, спрямованої на формування законослухняного громадянина;

-        підвищення експлуатаційних показників автомобільних доріг і вулиць;

-        удосконалення організації руху транспорту та пішоходів в населених пунктах району;

-        підвищення безпеки пасажирських перевезень;

-        створення ефективної системи надання медичної допомоги потерпілим у ДТП;

-        підвищення рівня інформаційно-технічного забезпечення у сфері безпеки дорожнього руху.

 Здійснення заходів, передбачених у Програмі, дозволить досягти позитивного ефекту за рахунок реалізації цільового й системного впливу на об'єкти керування з метою підвищення безпеки дорожнього руху, стану безпеки дорожнього руху та зменшення кількості потерпілих у дорожньо-транспортних пригодах, покращення умов руху на вулицях і дорогах, створення ефективної системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, забезпечення належного рівня надання медичної допомоги потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах.

Програма розрахована на 2 роки.

 5. Завдання Програми та результативні показники

 У Програмі визначені основні засади розвитку дорожнього руху та його безпеки, нормативно-правові та організаційні засоби її реалізації.

 Витрати, пов'язані з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, здійснюватимуться відповідно до джерел, визначених законодавством.

Система фінансового забезпечення даної Програми повинна створити стабільні умови для вдосконалення безпеки дорожнього руху, забезпечення безпечних і комфортних умов руху на вулично-дорожній мережі.

За умов реалізації переліку заходів Програми, прогнозується зупинення зростання показників аварійності з подальшим їх зниженням.

На сьогоднішній день ступінь розвитку вулично-дорожньої мережі та її стан не відповідають рівню інтенсивності транспортного руху.

Вкрай низьким залишається рівень упровадження в практичне застосування новітніх технологій і технічних засобів організації дорожнього руху та здійснення нагляду за дотриманням учасниками дорожнього руху правил та вимог безпеки.

Автомобільний парк відзначається надзвичайно великою часткою старих транспортних засобів, технічний стан яких являє собою об’єктивну загрозу безпеці руху.

Внаслідок стрімкого росту автомобілізації протягом останнього десятиріччя практично повністю вичерпано ресурсні можливості дорожньо-шляхової мережі. Наслідком такого стану справ є значне погіршення умов руху, затори, збільшення витрат пального, погіршення екологічної ситуації і зростання аварійності. У даний час на дорогах населених пунктів скоюється близько 55 відсотків усіх дорожньо-транспортних пригод, що відбуваються в районі. Разом з тим, темпи розвитку дорожньо-шляхової мережі, обсяги капіталовкладень та, відповідно, заходів, пов’язаних з усебічним вирішенням проблем сфери дорожнього руху та його безпеки, не відповідають темпам інтенсифікації дорожнього руху. Зусилля, що сьогодні спрямовуються на їх вирішення, носять ситуативний та неузгоджений характер, а брак коштів зводить їх ефективність до мінімуму.

 Основними завданнями Програми є:

-        зміна тенденції надвисокої небезпеки дорожнього руху;

-        зменшення соціальних та економічних збитків від ДГО;

-        підвищення пропускної спроможності транспортних магістралей і продуктивності автомобільного транспорту;

-        стимулювання учасників дорожнього руху до посилення дисципліни;

-        впровадження у широке використання сучасних технологій та технічних засобів організації дорожнього руху та нагляд за виконанням його учасниками Правил дорожнього руху;

-        поліпшення дорожньої інфраструктури;

-        поліпшення роботи рятувальних служб при ДТП.

 Реалізація Програми забезпечить підвищення рівня безпечних умов дорожнього руху на дорогах регіонального та місцевого значення, вулицях населених пунктів, зменшення на них кількості дорожньо-транспортних пригод, зниження аварійності на вулично-дорожній мережі у період до 2018 року на 35%, дасть змогу привести освітленість вулиць і доріг населених пунктів району до нормативних вимог.

 6. Система управління та контроль за ходом виконання Програми

 Виконання Програми здійснює районна державна адміністрація, яка проводить координацію і контроль за ходом її виконання.

Виконання Програми здійснюється шляхом:

-        загального керівництва роботою з виконанням заходів і завдань, передбачених Програмою;

-        залучення органів виконавчої влади області , району,  сільських,селищних  рад об’єднаних територіальних громад, підприємств, установ та організацій.

Контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів здійснюють спеціально уповноважені органи державної влади відповідно до законодавчих та нормативно-правових актів України.

 

 Заступник голови ради                                                                           О.А. Корпан

 

 

 

 

 

 

                  

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 18 сесія VII скликання 11.08.2017 318 Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки по Попільнянському району на 2017-2018 роки