Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

324 Про надання дозволу на продовження терміну оренди комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Вісімнадцята  сесія                                                                          VІІ скликання

 від 11.08.2017       № 324

Про надання  дозволу  на
продовження  терміну оренди
комунального майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  клопотання Попільнянської  центральної районної лікарні, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Попільнянського району, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл Попільнянській центральній районній лікарні на продовження:

-  з 02.10.2017 року терміну оренди благодійній організації  «Лікарняна каса» частини приміщення  площею  12,4 кв. м., що знаходиться за адресою: смт Попільня, вул. Київська, 40, терміном на 35 місяців, орендною платою одна гривня в рік для розміщення благодійної організації  «Лікарняна каса»;

- з 19.09.2017 року терміну оренди приватним підприємцем Гусєвою Любов’ю Олександрівною частини приміщення площею 20,0 кв.м, що знаходиться за адресою: смт Попільня, вул. Київська, 40, терміном на 35 місяців, орендною ставкою 8 відсотків від оціночної вартості майна для розміщення аптечного пункту.

2. Надати дозвіл територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Попільнянського району на продовження з 02.09.2017 року терміну оренди приватним підприємцем Опацьким Олександром Станіславовичем частину приміщення площею 7,0 кв.м розміщеного за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 29, терміном на 35 місяців, орендною ставкою 20 відсотків від оціночної вартості майна для організації діяльності у сфері  права.

 3. Попільнянській центральній районній лікарні, територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Попільнянського району укласти договори на продовження терміну оренди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках  відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.
Один  примірник  договору  у місячний термін передати для реєстрації до виконавчого апарату районної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова ради                                                                  П.А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 18 сесія VII скликання 11.08.2017 324 Про надання дозволу на продовження терміну оренди комунального майна