Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

314 Про надання дозволу на передачу в оренду комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцята  сесія                                                                          VІІ скликання

від 29.06.2017       № 314

Про надання дозволу
на передачу в оренду
комунального майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист Попільнянської селищної ради, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності,   районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на передачу в оренду відділу освіти Попільнянської селищної ради:

- приміщення гаража № 1 площею 37,8 кв.м, що знаходиться за адресою: смт Попільня, вул. Б.Хмельницького, 7 терміном на 35 місяців, орендною платою 1 гривня у рік для обслуговування та зберігання службового транспорту.
- приміщення гаража № 2 площею 37,7 кв.м, що знаходиться за адресою: смт Попільня, вул. Б.Хмельницького, 7 терміном на 35 місяців, орендною платою 1 гривня у рік для обслуговування та зберігання службового транспорту.
- приміщення гаража № 5 площею 32,7 кв.м, що знаходиться за адресою: смт Попільня, вул. Б.Хмельницького, 7 терміном на 35 місяців, орендною платою 1 гривня у рік для обслуговування та зберігання службового транспорту.

2. Виконавчому апарату районної ради укласти договори оренди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.
Один  примірник  договорів  у місячний термін зареєструвати у відділі виконавчого апарату районної ради з питань управління комунальним майном.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну      комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                                            П.А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 17 сесія VII скликання 29.06.2017 314 Про надання дозволу на передачу в оренду комунального майна