Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

313 Про погодження продовження терміну суборенди комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Сімнадцята  сесія                                                                          VІІ скликання

 від 29.06.2017       № 313

Про  погодження продовження
терміну суборенди комунального
майна

 Відповідно до статей 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання комунального підприємства ремонтно- експлуатаційних послуг, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності,  районна рада  

 ВИРІШИЛА:

  1. Погодити комунальному підприємству ремонтно-експлуатаційних послуг продовження терміну суборенди ТОВ «Теплодар-2014» приміщення гаража площею 21 кв.м та частини котельні площею 4 кв.м за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7, терміном на 35 місяців, орендною ставкою 15 відсотків від оціночної  вартості майна для постачання тепла в приміщення адмінбудинку, одержаного із альтернативних природному газу видів палива.

 2. Комунальному підприємству ремонтно-експлуатаційних послуг  укласти договір на продовження терміну суборенди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.
Один примірник договору у місячний термін передати для реєстрації до виконавчого апарату районної ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова ради                                                                             П.А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 17 сесія VII скликання 29.06.2017 313 Про погодження продовження терміну суборенди комунального майна