Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

312 Про надання дозволу на продовження терміну оренди комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцята сесія                                                                            VІІ скликання

від 29.06.2017        № 312

Про надання дозволу
на продовження терміну
оренди комунального майна

Відповідно статей 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання Попільнянської центральної районної лікарні, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Попільнянського району, заяву ПП Радомської О.С., враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Попільнянській центральній районній лікарні на продовження терміну оренду ТОВ «Теплодар-2014» частини приміщення котельні  площею 40 кв.м. за адресою: смт Попільня, вул. Київська, 40  терміном на 35 місяців, орендною платою 15 відсотків від оціночної  вартості майна для постачання тепла в приміщення лікарні, одержаного із альтернативних природному газу видів палива.

2. Надати дозвіл на продовження терміну оренди територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Попільнянського району приміщення гаража № 6 площею 25,6 кв.м за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7, терміном на 35 місяців, орендною платою 1 гривня у рік для обслуговування та зберігання службового транспорту.

3. Надати дозвіл на продовження терміну оренди приватним підприємцем Радомською Оленою Сергіївною:

- приміщення гаража № 1 площею 23,2 кв.м, що знаходиться за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7 терміном на 35 місяців, орендною ставкою 12 відсотків від оціночної вартості майна;
- приміщення гаража № 2 площею 28,7 кв.м, що знаходиться за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7 терміном на 35 місяців, орендною ставкою 12 відсотків від оціночної вартості майна.

2. Попільнянській центральній районній лікарні, виконавчому апарату районної ради укласти договори на продовження терміну оренди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.
Один  примірник  договору  у місячний термін передати для реєстрації до виконавчого апарату районної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну      комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                                            П.А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 17 сесія VII скликання 29.06.2017 312 Про надання дозволу на продовження терміну оренди комунального майна