Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

253 Про погодження передачі в суборенду комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцята сесія                                                                          VІІ скликання

 від 12.01.2017       № 253

Про  погодження передачі
в  суборенду комунального
майна

 Відповідно до статей 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», клопотання комунального підприємства ремонтно-експлуатаційних послуг, районна рада  

 ВИРІШИЛА:

 1. Погодити комунальному підприємству ремонтно-експлуатаційних послуг передачу в суборенду ФОП Проценку Юрію Миколайовичу частину приміщення загальною площею 19,00 кв.м за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7, терміном на 35 місяців,  орендною ставкою 20% від оціночної вартості майна для організації діяльності у сфері права.

 2. Комунальному підприємству ремонтно-експлуатаційних послуг, укласти договір суборенди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

Один примірник договору у місячний термін передати для реєстрації у відділ виконавчого апарату районної ради з питань управління комунальним майном.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова ради                                                                                      П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 14 сесія VII скликання 12.01.2017 253 Про погодження передачі в суборенду комунального майна