Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

232 Про надання дозволу на продовження терміну оренди комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Тринадцята сесія                                                                              VІІ скликання

 від   21.12.2016       № 232

Про надання дозволу на
продовження терміну оренди
комунального майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Попільнянського району, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Попільнянського району на продовження Іванову Віктору Михайловичу з 01.02.2017 терміну оренди частини підвального приміщення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Попільнянського району загальною площею 25,0 кв. м за адресою: смт Попільня, вул.  Б.  Хмельницького, 29, терміном на 35 місяців, орендною ставкою 6 відсотків від оціночної вартості майна для розміщення майстерні по ремонту побутової техніки.

2. Продовжити комунальному підприємству ремонтно-експлуатаційних послуг з 23.01.2017 терміну оренди адміністративного будинку районної ради з підвальним приміщенням загальною площею 5020,3 кв. м та господарськими будівлями загальною площею 212,4 кв.м за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7, терміном на 35 місяців, орендною платою 1 грн. в рік для здійснення господарської діяльності.

3. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Попільнянського району, відділу з питань управління комунальним майном виконавчого апарату районної ради, укласти договори оренди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

Один примірник договору у місячний термін передати для реєстрації у відділ з питань управління комунальним майном виконавчого апарату районної ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 Голова ради                                                                                   П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 13 сесія VII скликання 232 Про надання дозволу на продовження терміну оренди комунального майна