Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

224 Про звернення депутатів Попільнянської районної ради Житомирської області щодо недопустимості зняття мораторію на експорт необробленої деревини

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Дванадцята сесія                                                                            VІІ скликання

від  02.12.2016       № 224

Про звернення депутатів Попільнянської
районної  ради Житомирської області щодо
недопустимості зняття мораторію на
експорт необробленої деревини

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити текст звернення депутатів Попільнянської районної ради Житомирської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, щодонедопустимості зняття мораторію на експорт необробленої деревини.

2. Направити рішення до Президента України, Кабінету Міністрів України,  Верховної Ради України.

 

 

Голова   ради                                                                             П. А. Боровський

 

Президенту України
01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

 Кабінету Міністрів України
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2

 Верховній Раді України
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5

 ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Попільнянської районної ради Житомирської області щодо недопустимості зняття мораторію на експорт необробленої деревини

 Депутати Попільнянської районної ради, звертаються з вимогою залишити в силі дію мораторію на експорт необробленої деревини (лісу-кругляку), що встановлений Законом України «Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів».

 Попільнянська районна рада виступає категорично проти перетворення України на лісовий сировинний придаток. Лише у 2016 році експорт свого лісу заборонили такі країни як Албанія, Молдова, а Норвегія взагалі припинила вирубувати ліси на своїй території, Румунія прирівняла незаконну вирубку лісів до злочину проти національної безпеки.

 Ситуація з лісами в Україні наближається до масштабу екологічного лиха. Тому ми вимагаємо вжити негайних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайної екологічної ситуації, у зв’язку з масовими вирубками та знищенням лісів в Україні.

 Ми закликаємо припинити експорт лісу-кругляка, який відбувається під виглядом дрів, шляхом ухвалення змін до закону щодо мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів, та розширити дію мораторію на експорт інших лісоматеріалів, які підпадають під визначення «дрова» та іншої деревини, окрім готової продукції з дерева.

 Через масштабні рубки ми закликаємо посилити кримінальну відповідальність за незаконне вирубування та знищення лісу.

Для посилення контролю органами місцевого самоврядування за веденням лісового господарства ми просимо внести відповідні зміни до законодавства, які даватимуть можливість органам місцевого самоврядування погоджувати матеріали лісовпорядкування, а відповідно й погоджувати місця та способи проведення рубок на їх території та наступні 10 років, а також погоджувати проведення санітарно-оздоровчих заходів на території місцевих рад.

Враховуючи вищевикладене, просимо:

1.Вжити негайних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайної екологічної ситуації, у зв’язку з масовими вирубками та знищенням лісів в Україні.

2.Не допустити скасування мораторію на експорт лісоматеріалів необроблених (кругляка).

3.Посилити кримінальну відповідальність за незаконне вирубування та знищення лісу.

4.Розробити та ухвалити необхідні зміни до законодавства, які даватимуть можливість органам місцевого самоврядування погоджувати матеріали лісовпорядкування, погоджувати місця та способи проведення рубок на їх території на наступні 10 років, а також погоджувати проведення санітарно-оздоровчих заходів на території місцевих рад.

 Звернення прийнято на дванадцятій сесії районної ради VII скликання 02 грудня 2016 року.

За дорученням депутатів районної ради

голова Попільнянської
районної ради                                                                              П. А. Боровський

 

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 12 сесія VII скликання 224 Про звернення депутатів Попільнянської районної ради Житомирської області щодо недопустимості зняття мораторію на експорт необробленої деревини