Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

216 Про надання дозволу на приватизацію квартири

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята сесія                                                                       VІІ скликання

 від  02.12.2016       № 216

 Про надання дозволу на
приватизацію квартири

 Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», розглянувши лист Попільнянської центральної районної лікарні, заяву Ступак Тамари Валеріївни, районна рада  

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Ступак Тамарі Валеріївні на приватизацію частини житлової будівлі (квартира № 2), що перебуває на балансі Попільнянської центральної районної лікарні, що знаходиться за адресою: вул. Миру (Леніна) 1а, кв. 2, село Парипси Попільнянського району Житомирської області.

 2. Передати безкоштовно з спільної власності територіальних громад сіл і селищ району у комунальну власність громади села Парипси Попільнянського району Житомирської області частину житлової будівлі (квартира № 2) для подальшої  приватизації.

3. Рекомендувати Парипській сільській раді здійснити приватизацію частини житлової будівлі (квартира № 2) громадянкою Ступак Тамарою Валеріївною.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

  

Голова ради                                                                             П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 12 сесія VII скликання 216 Про надання дозволу на приватизацію квартири