Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

215 Про передачу на баланс частини господарської будівлі

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Дванадцята  сесія                                                                           VІІ скликання

 від 02.12.2016       № 215

Про  передачу на баланс
частини господарської будівлі

         Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  клопотання Попільнянської центральної районної лікарні, Попільнянського центру первинної медико-санітарної допомоги, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати на баланс Попільнянському центру первинної медико-санітарної допомоги частину господарської будівлі (гаражі цегляні під шиферним дахом – 3 шт.) загальною площею 85,25 кв.м., що знаходиться за адресою: смт Попільня, вул. Героїв Майдану, 12, балансовою вартістю 11280 (одинадцять тисяч двісті вісімдесят) грн. з балансу Попільнянської центральної районної лікарні.

2. Головному лікарю Попільнянської центральної районної лікарні Березіній Л. Ф. та головному лікарю Попільнянського центру первинної медико-санітарної допомоги Хворостовському М. Е. здійснити приймання-передачу господарської будівлі (гаражі цегляні під шиферним дахом) у відповідності до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району та у місячний термін один примірник акта приймання-передачі передати у відділ з питань управління комунальним майном виконавчого апарату районної ради.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради  Корпан О. А.

 

Голова  ради                                                                              П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 12 сесія VII скликання 215 Про передачу на баланс частини господарської будівлі