Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

197 Про погодження тимчасового закриття і консервації інфекційного відділення

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Одинадцята сесія                                                                               VІІ скликання

 від  17.11.2016       № 197

Про погодження тимчасового
закриття і консервації
інфекційного відділення

Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання Попільнянської центральної районної лікарні Попільнянської районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити Попільнянській центральній районній лікарні Попільнянської районної ради тимчасове закриття і консервацію інфекційного відділення.

2. Головному лікарю Попільнянської центральної районної лікарні Попільнянської районної ради Березіній Л. Ф. забезпечити збереження матеріальних цінностей, госпіталізацію та надання кваліфікованої допомоги хворим на інфекційні хвороби на період закриття інфекційного відділення.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Корпан О. А та постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 Голова ради                                                                             П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 11 сесія VII скликання 197 Про погодження тимчасового закриття і консервації інфекційного відділення