Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

201 Про безоплатну передачу майна закладів освіти

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Одинадцята сесія                                                                              VІІ скликання

 від   17.11.2016       № 201

Про   безоплатну передачу
майна закладів освіти

Керуючись статтями 43, 60 та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад, розглянувши прохання Корнинської об'єднаної територіальної громади, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл і селищ району до комунальної власності Корнинської об’єднаної територіальної громади приміщення Корнинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія», Корнинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Лисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Турбівської ЗОШ І-ІІ ступенів з приналежними до них будівлями. Перелік майна, що буде передаватися, затвердити на пленарному засіданні районної ради відповідно до актів приймання-передачі.

2. Відділу освіти райдержадміністрації  провести передачу закладів та майна к комунальну власність Корнинської об’єднаної територіальної громади відповідно до п. 1 даного рішення із забезпеченням документального оформлення згідно з чинним законодавством.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності

 

 Голова ради                                                                                     П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 11 сесія VII скликання 201 Про безоплатну передачу майна закладів освіти