Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

178 Про погодження передачі в суборенду комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Десята  сесія                                                                                     VІІ скликання

 від 12.10.2016       №  178

 Про  погодження передачі 
в  суборенду комунального 
майна

 Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада  

ВИРІШИЛА:

1. Погодити комунальному підприємству ремонтно-експлуатаційних послуг передачу в суборенду  комунальному підприємству «Солом`янка – Сервіс» кабінету № 217  загальною площею 19,00 кв.м  для розміщення офісного приміщення   за адресою: смт Попільня, вул. Б.Хмельницького, 7, з 01.10.2016 року, терміном на 35 місяців,  орендною ставкою 15% від оціночної вартості.

2. Погодити Головному територіальному управлінню юстиції у Житомирській області передачу в суборенду Бердичівському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги частини приміщення загальною площею 47,6  кв.м. за адресою: смт Попільня, вул. Горького, 6 а, з 01.10.2016 року, терміном на 35 місяців,  орендною платою 1 гривня в  рік.

3. Комунальному підприємству ремонтно-експлуатаційних послуг, Головному територіальному управлінню юстиції у Житомирській області укласти договори суборенди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району. Один примірник договору у місячний термін передати для реєстрації у відділ виконавчого апарату районної ради з питань управління комунальним майном.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну       комісію  районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова ради                                                                                       П.А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 10 сесія VII скликання 178 Про погодження передачі в суборенду комунального майна