Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

177 Про передачу в оренду комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Десята  сесія                                                                                     VІІ скликання

 від  12.10.2016         № 177

Про передачу в оренду
комунального майна

         Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, відділу освіти Попільнянської райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Попільнянського району, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності,  районна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Передати в оренду Головному територіальному управлінню юстиції у Житомирській області:
- частину приміщення загальною площею 166,7 кв.м., що знаходяться за адресою: вул. Горького, 6А смт Попільня Попільнянського району Житомирської області  терміном на 35 місяців, орендною платою 1 гривня в рік для розміщення Попільнянського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області;
- частину будівлі гаража загальною площею 36,2 кв.м. що знаходяться за адресою: вул. Горького, 6А смт Попільня Попільнянського району Житомирської області  терміном на 35 місяців, орендною платою 1 гривня в рік для зберігання службового автомобіля.

2. Передати в оренду відділу освіти Попільнянської райдержадміністрації  приміщення гаража № 3 площею 35,9 кв.м та гаража № 4 площею 32,9 кв.м, що знаходяться за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7 терміном на 35 місяців, орендною платою 1 гривня в рік.

3. Передати в оренду територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Попільнянського району  приміщення двох гаражів  загальною площею площею 45,5 кв.м, що знаходяться за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 18  терміном на 35 місяців, орендною платою 1 гривня в рік.

4.  Відділу з питань управління комунальним майном виконавчого апарату районної ради укласти договори оренди зазначеного нерухомого майна у трьох примірниках, відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.   

5. Рішення районної ради від 14.01.2016 «Про передачу приміщення на баланс відділу державної виконавчої служби Попільнянського районного управління юстиції»  вважати таким, що втратило чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова ради                                                                                    П. А. Боровський

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 10 сесія VII скликання 177 Про передачу в оренду комунального майна