Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Пропонуємо до обговорення проект рішення "Про Програму приватизації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016 рік"

       Районна рада згідно із ст. 9 Закону України " Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань пропонує до обговорення проект рішення "Про Програму приватизації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016 рік" .
       Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня опублікування.
       Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати у письмовій формі, поштою за адресою: 13501, смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7, або в електронному вигляді на електронну адресу: rayradapop@gmail.com

Ви тут: Головна Документи Регуляторні акти Пропонуємо до обговорення проект рішення "Про Програму приватизації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016 рік"