Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

577 Про продовження терміну оренди комунального майна

trizyb1
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять третя сесія                                                                        VІІ скликання

 від 21.11.2019                                      № 577

Про продовження терміну
оренди комунального майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист комунального підприємства ремонтно-експлуатаційних послуг від 06.11.2019 № 32, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Продовжити комунальному підприємству ремонтно-експлуатаційних послуг з 23.12.2019 термін оренди адміністративного будинку Попільнянської районної ради з підвальним приміщенням загальною площею 4112,3 кв. м та господарськими будівлями загальною площею 212,4 кв.м за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7, терміном на 35 місяців, орендною платою 1 грн. в рік для здійснення господарської діяльності.

2. Виконавчому апарату районної ради, укласти договір оренди зазначеного нерухомого майна у двох примірниках відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                                                  П. А. Боровський