Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

Про перелік майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району

trizyb1
У К Р А Ї Н А  
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 Двадцять п’ята сесія                                                                     VІ скликання

 від  27.06.2014       № 403

Про  перелік майна  спільної
власності територіальних громад
сіл і селищ району

Відповідно до ст. ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності,  районна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити перелік майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району у новій редакції згідно додатку №1 (додається).

 2. Рішення районної ради від 24.02.2010 ”Про перелік майна спільної  власності територіальних громад сіл і селищ району”,   від 22.03.2011 «Про внесення доповнень до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району”, від 20.10.2011 ”Про внесення змін до рішення районної ради від 22.03.2011, вважати такими, що втратили чинність.

 

Голова ради                                                                  П.А. Боровський

ДОДАТОК № 1

Ви тут: Головна Документи Управління майном Комунальне майно Про перелік майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району