Шановні відвідувачі!
Вітаємо  Вас на офіційному веб-сайті Попільнянської районної ради.
Даний сайт було розроблено з метою доступу до публічної інформації про районну раду та її роботу.
Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, депутатами, а також роботою постійних комісій і сесій, проектами, які виносяться на їх розгляд, прийнятими рішеннями та іншою офіційною і, сподіваємось  корисною для Вас інформацією!

 

17 сесія ІІ пленарне

trizyb1{jathumbnail off}
 У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

 Сімнадцята сесія                                                                        VІ скликання

 від 25.06.2013      № 293 

 Про затвердження результатів
аукціону

 Керуючись до ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно ст.. 23 Закону України „Про приватизацію невеликих державних підприємств” (малу приватизацію), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

   ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити результати аукціону від 14.06.2013 щодо продажу нежитлової будівлі Попільнянської районної друкарні площею 321.5 кв. м. за адресою: смт Попільня, вул. Щорса, 14 за ціною 141460 грн.

 2. Доручити голові ліквідаційної комісії комунального підприємства „Попільнянська районна друкарня” Олійник Н.В. у десятиденний термін після прийняття рішення підписати договір купівлі продажу.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 Голова ради                                                                             М.Г.  Котелянець

trizyb1{jathumbnail off}
У К Р А Ї Н А
ПОПІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

 Сімнадцята сесія                                                                        VІ скликання

 від 25.06.2013       № 292       

 Про зміну меж населених
пунктів

 Розглянувши подання Єрчицької сільської ради, відповідно до ст. ст. 10, 173, 174 Земельного кодексу України, ст. 46 Закону України „Про землеустрій”, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, будівництва та підприємництва, районна рада

   ВИРІШИЛА:

 1.Змінити межі села Єрчики  Єрчицької сільської ради шляхом включення в його межі двох земельних ділянок загальною площею 16,0352 га. та затвердити проект землеустрою щодо зміни меж с. Єрчики, встановивши його площу в розмірі 204,8352 га.

2. Змінити межі села Яблунівка Єрчицької сільської ради шляхом включення в його межі однієї земельної ділянки загальною площею 28,7731 га. та затвердити проект землеустрою щодо зміни меж с. Яблунівка, встановивши його площу в розмірі 106,5731 га.

3. Змінити межі села Велика Чернявка Єрчицької сільської ради шляхом включення в його межі двох земельних ділянок загальною площею 17,7063 га. та затвердити проект землеустрою щодо зміни меж с. Велика Чернявка, встановивши його площу в розмірі 195,6063 га.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, будівництва та підприємництва.

 Голова ради                                                                             М.Г.  Котелянець